ART / Lithographs / Litographs in colors 15936303
nr 1593 6303
LITOGRAPHS IN COLORS
3 pcs, Ari Laitinen, numrerade och signerade. Litograph in colors. Sheet: 18x13 cm, outer dimensions including frame: 32x23 ca,
3 st, Ari Laitinen, numrerade och signerade. Färglitografi. Bladets mått: 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 ca
Monday January 29 2024
at 18:19:32